W niedzielę 12 listopada wizytacja kanoniczna naszej parafii ks. bpa Wiesława Szlachetki. Program wizytacji: 8.00 - Msza św./homilia - ks. Biskup, grupy - "Żywy Różaniec", Koło Przyjaciół Radia Maryja, III Zakon Świecki św. Franciszka, Wspólnota Różańca do Krwi Chrystusa/; 9.30 - Msza św. /homilia - ks. Krystian, grupy - Liturgiczna Służba Ołtarza, Szkolne Koło Caritas, młodzież przygotowująca się do bierzmowania/; 11.00 - Msza św./homilia - ks. Biskup, grupy - "Schola Niebieska",Wspólnota Różańca Rodziców za Dzieci/; 12.00 - Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks.Biskupa /grupy - Wspólnota Domowego Koscioła, Rycerze Kolumba, Chór "Głoś imię Pana", Kościelna Służba Mężczyzn "Semper Fidelis", Wspólnota Kaszubów/; 13.00 - Msza św. /homilia - ks. Biskup, grupy - dzieci przygotowujące się do I Komunii św., Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę/; 14.00 - Msza św. /homilia - ks. Biskup, grupy - Odnowa w Duchu Świętym, "Maranatha", Parafialny Zespół Caritas/.