Pielgrzymki

Pielgrzymki organizowane w Naszej Parafii

Zapraszamy na kolejną pielgrzymkę po Polsce w dniach od 9 do 13 kwietnia. Odwiedzimy sanktuarium MB w Markowicach, opactwo pocysterskie w Lądzie n. Wartą, katedrę i sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, sanktuarium MB w Licheniu, Uniejów, kolegiatę romańską w Tumie, dom i muzeum św. Maksymiliana w Zduńskiej Woli, sanktuarium MB w Charłupi k. Sieradza, katedrę w Łowiczu, pałac w Nieborowie, sanktuarium św. Maksymiliana w Niepokalanowie, sanktuarium św. Stanisława Kostki w Rostkowie, kaplicę Kostków w Przasnyszu, katedrę w Płocku, sanktuarium bł. ks. J. Popiełuszki i katedrę we Włocławku. Noclegi w Licheniu i Niepokalanowie.Koszt - 550 zł. /transport, noclegi, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie/. Zapisy u ks. Piotra /tel. 502 56 12 35/.