Duszpasterze

Księża

ks. Tadeusz Chajewski

ks. Tadeusz Chajewski — proboszcz
ur. 12.12.1957, św. 23.01.1983, ust. 01.07.1989

Ur. 12.12.1957 r., skierowany po święceniach 23.01.1983 do par. w Gd. Żabiance gdzie w latach 1984–85 był m.in. opiekunem LSO na Żabiance. 1988–89 wikariusz w par. Św. Kazimierza Królewicza w Gd. Zaspie. Od 1989 — proboszcz w Gd. Brętowie w par. MB Nieustającej Pomocy. Znany, waleczny hokeista w meczach księża – klerycy – dziennikarze – żużlowcy. Uczestnik wielu pielgrzymek pieszych na J. Górę. Kapelan Rady Rycerzy Kolumba pw. św. Wojciecha Bpa i Męczennika nr 15117 w Gdańsku (26.02.2011)

ks. Piotr Bonin

ks. Piotr Bonin — wikariusz
ur. 21.04.1964, św. 25.05.1991, ust. 1.07.2015

więcej o ks. Piotrze...

ks. Krystian Krepel

ks. Krystian Krepel — wikariusz
ur. 5.12.1982, św. 11.06.2010, ust. 1.07.2017

więcej o ks. Krystianie...

ks. Leszek Jażdżewski

ks. Leszek Jażdżewski — pomoc duszpasterska
ur. 19.02.1967, św. 26.06.2004, ust. 9.11.2015

ks. Roman Zrój

ks. Roman Zrój — rezydent
ur. 22.04.1950, św. 23.05.1976, ust. 1.07.2012

ks. Emil Cieślik

ks. Emil Cieślik — rezydent
ur. 25.08.1937, św. 21.06.1964, ust. 20.06.1987

Siostry Nazaretanki

s. Elżbieta — przełożona wspólnoty, katechetka

s. Monika — zakrystianka

s. Teresa — katechetka

s. Emanuela — katechetka

s. Maristella — katechetka

Powołania w naszej Parafii