„Chrystus prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja. Jemu chwała i panowanie przez wszystkie wieki. Alleluja.” Jezus, który umarł na krzyżu, zmartwychwstał, zatriumfował nad śmiercią, nad mocami ciemności, nad cierpieniem i trwogą. W Nim mamy wszystko, poza Nim nasze życie pozostaje puste. Obyśmy nigdy nie umarli przez grzech, oby nasze duchowe zmartwychwstanie trwało na wieki. Dziękujemy tym, którzy w tym trudnym czasie stali się świadkami Chrystusa Zmartwychwstałego poprzez swoją pracę, służbę, opiekę nad słabszymi, chorymi i dziećmi. Tym, którzy przez codzienną modlitwę w kościele i swoich domach upraszają ratunek i Boże miłosierdzie dla świata. Chrystus potrzebuje nas jako świadków swojego zwycięstwa i zmartwychwstania. Przyjmijmy słowa naszego wielkiego rodaka świętego Jana Pawła Wielkiego jako życzenia skierowane do nas wszystkich. „Musicie być mocni, drodzy bracia i siostry! Musicie być mocni tą mocą, którą daje wiara! Musicie być mocni mocą wiary! Musicie być wierni! Dziś tej mocy bardziej wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów. Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia i nie pozwala zasmucać Ducha Świętego. Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, łaskawa jest… nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą…, nie pamięta złego, nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą.”Która wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma; tej miłości, która nigdy nie ustaje.” Niech Chrystus zmartwychwstały nam wszystkim błogosławi. - ks. Tadeusz Chajewski, siostry Nazaretanki i kapłani.